Security crew - bezpečnostní firma / 2016 /
Klauzurní práce ze čtvrtého ročníku střední školy, jejímž zadáním bylo vytvořit vizuální identitu pro firmu, která ponese v názvu označení "crew" (v překladu "tým"). Vytvořil jsem identitu pro soukromou bezpečnostní službu (prodej, instalace a servis bezpečnostní techniky, monitoring objektů, strážní služba, zásahy při poplachu). Začal jsem pracovat s motivem orla a ochranných křídel (slogan firmy jsem prezentoval jako "Pojďte pod naše křídla i Vy!"). Orel v tichosti sedí a pozoruje z výšky s přehledem své okolí. V návrzích loga jsem pracoval původně s červenou barvou, která byla nakonec nahrazena chladnou modrou. Výsledné logo tedy vyobrazuje orla, který má místo hlavy kameru.

Firemní předměty:
Sloužící pro komunikaci s klienty a také jako samotná prezentace firmy v terénu (okenní varovné nálepky, klíčenky zaměstnanců). Součástí vypracování jsou výstražné nálepky na sklo či jako pevné tabulky (na plot, zahradu, dveře), firemní razítko, dárkový USB flashdisk a firemní vizitky.

Předešlé návrhy:
Pro srovnání jsou k dispozici také návrhy, které vznikly v průběhu vývoje (tyto návrhy ještě pracují s červenou barevností a nebyly dále rozpracovávány). Mohou se zdát ladnější, jemnější, možná nevhodné pro nasazení do bezpečnostní agentury, ale jejich použití si představit dovedu.